Tłuamaczenia

Lorena Xhani, urodzona 09.12.1989 roku, pochodząca ze stolicy Albanii, z Tirany. Pani Lorena ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w 2016 roku. Pani Lorena obecnie mieszka w Tiranie i zajmuje stanowisko asystenta prawnego w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych.

Znajomość języków:

  • Albański
  • Angielski
  • Polski
  • Włoski
  • Hiszpański

Pani Lorena ma duże doświadczenie w zakresie wykonywania tłumaczeń z Języka Albańskiego – Język Polski oraz z Języka Polskiego – Język Albański. Doświadczenie to uzyskuje od 2012 roku.

Umiejętności nabyte przez Panią Lorenę w zakresie prawa, jak również zaawansowana znajomość Języka Polskiego sprawiają, że usługi wykonywane są z najwyższą starannością i profesjonalizmem, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Cennik usług :
– od 70 zł za tłumaczenie 1 strony A4 dokumentu

* Po dokładnym zbadaniu oczekiwań Klienta, jak również stopnia zaawansowania dokumentu,  zostanie określona dokładna cena za wykonanie usługi.

 

Usługi prawne

Adwokat Piotr Jakub Russek w latach 2005-2010 odbył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego,które ukończył z wyróżniającym wynikiem. W roku 2011 rozpoczął aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej i od tego czasu nieprzerwanie wykonuje czynną pracę zawodową, początkowo (do 2013 roku) ze statusem aplikanta adwokackiego, następnie jako adwokat. W toku aplikacji wykonywał pracę w szeregu znanych kancelarii adwokackich na terenie Trójmiasta, której przebieg skupiony był wokół zagadnień z kręgu prawa ubezpieczeń majątkowych oraz sporów na tle praw rzeczowych i zobowiązań. Po złożeniu egzeminów zawodowych kontynuował praktykę w zespole prawników, a od 2014 roku prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką z siedzibą w Sopocie przy Al. Niepodległości 742. Zainteresowania zawodowe adwokata koncentrują się na sprawach związanych z nieruchomościami oraz obsługą sporów gospodarczych. Posiada on również szerokie doświadzenie w zakresie prowadzenia spraw karnych (w tym karnoskarbowych), rodzinnych, spadkowych, administracyjnych i z zakresu prawa pracy. Adwokat świadczy usługi na rzecz osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych.

Formularz kontaktowy

Translate »