O FIRMIE

Apartamenty w AlbaniiProfesjonalny doradca inwestycyjny i pośrednik

Firma PlanetInvestment zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości. Firma istnieje od 2017 roku, a jej misją jest gwarancja bezpiecznych i udanych transakcji inwestycyjnych, dokonywanych przez Klientów.

Podstawową usługą, którą świadczymy jest pośrednictwo w sprzedaży/wynajmie nieruchomości za granicą, jednak zajmujemy się także zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami własnymi i powierzonymi przez Klientów.

Pośrednictwo wykonywane przez nas dotyczy przede wszystkim sprzedaży apartamentów, ponieważ to właśnie one są najczęściej kupowane przez Polaków. Apartamenty są w bardzo korzystnych cenach, mając na względzie ich lokalizację i powierzchnię użytkową.

Współpracujemy z różnymi agencjami, jednak najwięcej z nich zlokalizowanych jest w Albanii. Postawiliśmy na Albanię, ponieważ zaskakuje swą urokliwością, jest pełna przepięknych, górskich krajobrazów, słonecznych plaż, ciekawych zabytków i ciepłej, czystej wody morskiej. To czyni ją pożądanym kierunkiem inwestycyjnym.

Jeśli masz długofalowe plany inwestycyjne to kraj ten daje ogromne szanse na ich zrealizowanie, gdyż ceny apartamentów są bardzo atrakcyjne, a możliwości wynajmu zakupionego lokalu, są prawie że zagwarantowane, zwłaszcza w okresie sezonu turystycznego trwającego od maja do końca października.

Warto wybrać się do Albanii, ponieważ jest to wyjątkowy kraj, w którym komercja schodzi na drugi plan. Jeżeli jesteś spragniony odkrywania nowych zakątków i masz dosyć przepełnionych kurortów, Albania jest właśnie dla Ciebie, ponieważ to właśnie tam możesz prawdziwie odpocząć.

 

Nasze pośrednictwo polega na obsłudze technicznej, prawnej oraz administracyjnej. Wszelkie aspekty naszego działania są prowadzone kompleksowo.

Dodatkowe usługi wykonujemy na życzenie Klienta.

Współpracujemy z doświadczonymi prawnikami, specjalizującymi się w branży nieruchomości, dzięki którym wszelkie problemy natury prawnej są rozwiązywane z należytą starannością.

Naszym głównym priorytetem jest rzetelność działania i zadowolenie Klienta.

Zapewniamy współpracę z doświadczonymi, zagranicznymi firmami, pośredniczącymi w obrocie nieruchomościami, które gwarantują sprawność i szybkość dokonywanych transakcji, w miejscu położenia nieruchomości.

Prowadzimy także wynajem krótko oraz długoterminowy nieruchomości położonych na terenie Albanii i innych krajów. Nieruchomości wskazane w naszej ofercie są bardzo korzystne pod względem infrastrukturalnym oraz cenowym. Jesteśmy świadomi, jakie potrzeby stawia przed nami Klient wymagający, dlatego dążymy do perfekcji w działaniu.

Wszelkie informacje dotyczące zakresu usług oraz aktualnych cen znajdziecie Państwo w zakładkach usługi oraz cennik.

Translate »