Zakres świadczonych usług


  • Kupno, sprzedaż, najem apartamentów, domów jednorodzinnych, lokali komercyjnych, działek budowlanych

  • Kompleksowe załatwianie spraw organizacyjno-prawnych poprzedzających transakcję
  • Przygotowanie obsługi notarialnej transakcji, w miejscu właściwym dla miejsca położenia nieruchomości.

Cennik usług z zakresu pośrednictwa w wynajmie nieruchomości na terenie Albanii


  • 150 zł – Usługa pośrednictwa w zakupie nieruchomości. W skład tej kwoty wchodzą następujące czynności: udzielenie wstępnych informacji, zbadania potrzeb nabywcy połączone z doradztwem w zakresie uświadomienia tych potrzeb, poszukiwania w bazach ofert spełniających oczekiwania nabywcy, organizacji i kojarzenia stron połączonych z prezentacją nieruchomości w sposób dobrany do osobowości i potrzeb nabywcy, doradztwa w zakresie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości, doradztwa w zakresie konsekwencji stanu prawnego i faktycznego nieruchomości, w tym lokalizacji, doradztwa w zakresie podatków lokalnych i opłat transakcyjnych w związku z zakupem nieruchomości, przedstawianie wysokości kosztów administracyjnych, które będzie generowała nieruchomość, pomoc w tworzeniu i redagowaniu umów, doradztwo w zakresie ceny kupowanej nieruchomości, w razie potrzeby uczestniczenie w negocjacjach cenowych przed zakupem nieruchomości.

  • 100 zł – Usługa pośrednictwa w wynajmie nieruchomości, zarówno krótko jak i długo – terminowym. W zakres tej usługi wchodzi: udzielanie wstępnych informacji na temat nieruchomości, w tym położenia nieruchomości, odległości do miejsc centralnych, do plaży. Udzielanie informacji dotyczących różnych opcji dojazdu do miejsca położenia nieruchomości, w razie potrzeby zorganizowanie dla zainteresowanych transportu do miejsca docelowego (usługa dodatkowo płatna, dystans 20 km – kwota ok. 15 Euro), zorganizowanie przekazania kluczy w miejscu, w którym położona jest nieruchomość.
  • Usługa dodatkowa pośrednictwa w miejscu położenia nieruchomości za granicą, wiąże się z pokryciem kosztów pośrednika za przelot i dokonywane czynności na miejscu.
Translate »